1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Zero-T
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 15:36
Зачленет:
16 Мај 2014
Мислења:
11
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1989 (Возраст: 31)

Сподели

Zero-T

Intern, Машко, 31

Zero-T последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 15:36