1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by gamon

 1. gamon
 2. gamon
  Испрати

  Додатен Com Port

  Anhoch PC Market Online - USB to serial port conv. DB9M/USB A plug UAS-DB9M-02Black
  Мислење од: gamon, 10 Август 2019 Во форумот: Купувам
 3. gamon
 4. gamon
 5. gamon
  Испрати

  Цензура

  hahaha legni si bratce ....
  Мислење од: gamon, 5 Август 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 6. gamon
 7. gamon
 8. gamon
 9. gamon
 10. gamon
 11. gamon
 12. gamon
  Испрати

  ГДДР4 ГДДР5

  imam gddr 4 i 5 1gb za 500/800 den samo cipovi
  Мислење од: gamon, 2 Август 2019 Во форумот: Купувам