• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

fis1976

Роденден
27 мај 1976 (Возраст: 44)
Локација
Скопје
Пол
Машки

Следачи

Трофеи

 1. 50

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.
 2. 25

  Гик

  Постирај 250 мислења.
 3. 40

  Никогаш доволно од вашата содржина

  Имате 250 позитивни реакции на вашата содржина.
 4. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 5. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 6. 30

  Ама ептен допадлив/а!

  Вашата објавена содржина доби позитивна реакција од 100 поени.
 7. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 8. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 9. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 10. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно