1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DEXTER
Последна активност:
19 Јули 2010
Зачленет:
27 Март 2009
Мислења:
95
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

DEXTER

Intern

DEXTER последен пат беше виден (како):
19 Јули 2010