• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од dac12

 1. D

  Телекабел оптички пакети

  Има некој апдејт за квалитетот на оптичкиот интернет од Телекабел? Дали се стабилизираа проблемите или сеуште иста приказна? Ми истекува договорот со Неотел утре, па се двоумам дали да потпишам повторно со нив на 2 години или да се префрлам на Телекабел.
 2. D

  SMART TV IPTV

  Слободно побарајте си тест, бесплатен е.
 3. D

  SMART TV IPTV

  MakIPTV 2500 Денари годишно, месечно рачунајте сами, втора година сум кај нив, телевизијата е супер...
 4. D

  SMART TV IPTV

  Аха, да, се гледа и на видеото како сецка, хаахха...
 5. D

  SMART TV IPTV

  MakIPTV Najdobar izbor na kanali EX-YU, Sport, Film, Dokumentarni, Detski, Muzicki, Adult(po zelba moze i bez)... EU kanali... Pobarajte besplaten test. Poglednete video na youtube... View: https://youtu.be/J6SMiV9EKJ4 +38976795058 [email protected]
 6. D

  Мислење за неотел интернет

  Na 5Ghz na telefon, 50/50 Mbita... Ѕвони интернетот....
 7. D

  Мислење за неотел интернет

  Се знае до 15ти Јануари е...
 8. D

  Мислење за неотел интернет

  Благодарам на брзиот одговор, и јас би бил преку телеком оптика и најверојатно ќе идам да потпишам договор деновиве
 9. D

  Мислење за неотел интернет

  Друже, ај ако може едно искуство да споделиш околу квалитетот на пакетчево што го имаш, еве после 3 месеци, како е стабилноста, брзината, пингот... Поздрав.
 10. D

  Сателитска телевизија

  Момци ај и од мене неколку прашања на брзинка. Сакам да стаам ДМ500С во што е можно поефтина варијанта. Сакам да гледам екс Ју програми (пинк, хрт 1,2,3, нова, обн и слично), па сакам музички програми како мтв вх1 планета бугарски и др, па сакам цртани да има за син ми да се занима, па сакам...
На врв Дно