• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Последна активност на dac12

  • D
    dac12 одговори на темата Телекабел оптички пакети.
    Има некој апдејт за квалитетот на оптичкиот интернет од Телекабел? Дали се стабилизираа проблемите или сеуште иста приказна? Ми истекува...
На врв Дно