• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Последна активност на angeld

 • angeld
  angeld реагираше на мислењето на Fatal1ty_ во темата Се продава MB-CPU-RAM-Cooler со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Темата е затворена поради нереални цени. @Steff_Maja ако се решиш да ги спуштиш цените како за форум контактитај ме ќе го отворам...
 • angeld
  angeld реагираше на мислењето на NecrotoX во темата Апдејт на форум v2.1.11 29/09/2020 [Куп Features] со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Ако има ембедирано видео и го пуштиш на цел екран, кога ќе смалиш те враќа на почетокот од страницата па треба да скролаш надоле за да...
 • angeld
  angeld реагираше на мислењето на Fatal1ty_ во темата Апдејт на форум v2.1.11 29/09/2020 [Куп Features] со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Пред се да се извиниме за големиот downtime, трансферот беше огроме и бараше време. Исто така сакавме да бидаме сигурни дека се е како...
 • angeld
  angeld реагираше на мислењето на dddragan во темата PHP vs. C# со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Учи го тоа што ти изгледа најинтересно, не глеј од што најбрзо пари ќе напраиш. Во секој програмски јазик има пари ако си добар во тоа...
На врв Дно