• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

wraith

 1. Costigan_Jr

  Продавам нов AMD Wraith Stealth

  Нов, неупотребуван кулер од AMD Ryzen 5 3600. https://www.amazon.com/AMD-Connector-Aluminum-Heatsink-3-93-Inch/dp/B079PZWX2L Цена 600 денари.
 2. Costigan_Jr

  Продадено Нов AMD Wraith PRISM RGB кулер

  Кулерот е нов, некористен. Се работи за фабричкиот кулер од 3900X (105W TDP) и е одличен избор за секој кој сака брендиран AMD изглед. . Кулерот не е воопшто употребен(на него е сеуште фабричката термална паста, како што се гледа на фотографиите) и доаѓа со оригиналното пакување и...
На врв Дно