Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

waze

  1. ContentBot

    Полиција на пат? Наместо непрегледни Viber групи, користете Waze

    Viber е една од најкористената апликација за инстант комуникација во Македонија, а можеби едни од најпопуларните групи на платформата се токму оние за известување каде има полициски патроли и радари на патиштата. Пример за таква група е ИНФО-СООБРАЌАЈ +389 МК. Оваа Viber група, наменета само за...
На врв Дно