Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

туризам

  1. ContentBot

    Како македонските угостители го замислуваат користењето на криптовалути и токени

    На почеток на декември Независната угостителска комора (НУК) во Македонија прилично агресивно ја претстави својата иницијатива со која со помош на криптовалути ќе се бара решение за тешката финансиска состојба во која се наоѓа угостителската индустрија, односно побараа од премиерот, Народната...
На врв Дно