• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

топлотна пумпа

  1. Lokvan

    Резултати од мерење на потрошувачка на клима уреди и други уреди топлотни пумпи (читај правила)

    Темава служи исклучиво за постирање на резултати од мерења потрошувачка на клима уреди и други уреди топлотни пумпи. За се друго на тема на клима уреди дискутирајте во темата „Избор на клима уред?“! Со оглед на мноштвото непожелни конфликтни ситуации кои редовно се случуваат во дискусијата...
На врв Дно