Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

snapdragon 821

  1. the_maker

    Mi Note 2 & Mi MIX

    Веќе имаме reliable инфо за спецките на уредот па да отворам еден header и за промоцијата што ќе биде... Само едно нешто да ви кажам, а тоа е дека пак ќе гази :) :) и тоа со драма цена за тоа што ќе биде. Останува на 25-ти да го видиме во „живо“ на промоција во Пекинг. Ќе постирам тука и линк...
На врв Дно