Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

s10

 1. P

  Најдобар сервис за Самсунг?

  Сакам да направам промена на батерија на Самсунг С10 и не сум сигурен во кој сервис да отидам. Дали негде користат оригинални батерии? Знам дека Видео Дата е овластен сервис за Самсунг. Друга опција би било МегаМобил.
 2. P

  Замена на батерија

  Сакам да ја заменам батеријата на Samsung S10, но не знам во која мобилара да отидам. Ќе може ли да ми предложите добри мобилари за замена на батерија? И дали би се зачувала водоотпорноста после замената? Во близина ми се МегаМобил и Мобитек.
 3. Нема Слика

  Samsung Galaxy S10

  Ако некој има Samsung Galaxy S10 за продавање и истиот е во одлична состојба, никогаш сервисиран и без оштетувања - нека ме контактира во порака. Нудам Google Pixel 6A за замена со доплата.
На врв Дно