Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

qualcomm

  1. ContentBot

    Дали Qualcomm Snapdragon X Elite е сериозен конкурент на Apple M3?

    https://it.mk/dali-qualcomm-snapdragon-x-elite-e-seriozen-konkurent-na-apple-m3/
На врв Дно