Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

prajm

  1. ContentBot

    Што е Prime и зошто вашите деца лудуваат по овој пијалок?

    Земајќи ја во предвид големината на публиката на двајцата јутјубери, овој пијалок за брзо време се проби на пазарот и се продава најмногу помеѓу тинејџерите и малолетните лица, во својата прва година брендот Prime оствари глобална продажба од над 250 милиони долари. Цената на овој пијалок варира...
На врв Дно