Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

pool

  1. ARMac

    Паметен vs глуп часовник - што користите?

    Што користите и зошто. Јас лично пробав некое време со паметни, не ми правеа ќејф. Највеќе ме нервираше што не се always-on па пора да ја ставам раката во чек позиција за да видам време. Додека класичен часовник го гледам од секој агол. Секако си има свои предности, алармчиња, сензори итн...
На врв Дно