Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

огласување

  1. LegalBot

    Совети во случај на злоупотреба и измама при купи/продај огласи

    На IT.mk се дозволени продавам/купувам огласи, но само во соодветната тема - Огласи. За истите огласи, успешни или неуспешни зделки и соработки, IT.mk не сноси никаква одговорност. IT.mk не презема одговорност ниту за огласувачи со статус на проверен огласувач, со стекнат статус или наследен...
На врв Дно