Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

нов дизајн

  1. Gilfoyle

    Сетек со нов сајт на .edu.mk домен?

    По барање на одреден производ на google што го има само во Сет, случајно налетав на новиот сајт на Сетек, ама сериозно не знам како и по кој основ добиле .edu.mk домен и истиот го користат за тестирање на новиот дизајн. Сетек | сè од техника Ваши мислења?
На врв Дно