Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

нина геометриева

  1. ContentBot

    Нина Геометриева: Највисокиот комплимент што може да се добие од Закерберг е „не е лошо“

    https://it.mk/nina-geometrieva-najvisokiot-kompliment-shto-mozhe-da-se-dobie-od-zakerberg-e-ne-e-losho/
На врв Дно