Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Нина Геометриева: Највисокиот комплимент што може да се добие од Закерберг е „не е лошо“

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
227
716
www.IT.mk

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно