Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

netcetera

  1. ContentBot

    Netcetera во Скопје го отвори Netaville – нов ИТ хаб и ко-воркинг простор

    Една од пореномираните ИТ компании во државава, Netcetera, презеде одлична иницијатива која треба да допринесе кон развојот и сплотувањето на локалната ИТ сцена. На улица Никола Тесла бр. 9, (во зградата позади Joy, спроти техничките факултети), отвори ИТ хаб и ко-воркинг простор под името...
На врв Дно