• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mx master

 1. SpiritBond

  Продадено Продавам MX Master 2S

  Logitech MX Master 2s, Црн/Сив по боја, потполно исправен без никакви знаци на користење, состојбата му е совршена. Пунет вкуно 3-4 пати. Купен од Нексио со преостаната гаранција до 22.08.2021. Комплет во кутија. Цена: 4500 денари
 2. SpiritBond

  Продадено Logitech MX Anywhere 2S

  Без никакви знаци на употреба, практично нов, сеуште со првиот полнеж на него. :) Купен од Нексио со гаранција до Септември 2020. Боја: Midnight Teal Цена: 3600 ден
На врв Дно