• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mi note 2

  1. the_maker

    Mi Note 2 & Mi MIX

    Веќе имаме reliable инфо за спецките на уредот па да отворам еден header и за промоцијата што ќе биде... Само едно нешто да ви кажам, а тоа е дека пак ќе гази :) :) и тоа со драма цена за тоа што ќе биде. Останува на 25-ти да го видиме во „живо“ на промоција во Пекинг. Ќе постирам тука и линк...
На врв Дно