• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

karta

  1. Winncoot

    Kupuvam graficka karta

    Baram graficka do otprilika 1500-1700 denari. Ponudete sto imate
На врв Дно