Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ednevnik

  1. ContentBot

    10 години по ред како наставниците и родителите мака мачат со е-дневникот

    Низ годините, крај на годината стана синоним за непреспиени ноќи и серија од главоболки помеѓу наставниците. Цела недела како е-дневникот поставен на ednevnik.edu.mk е едвај функционален затоа што сите наставници се трудат да ги внесат оценките за крајот на годината. Од друга страна, бројни...
На врв Дно