Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

chatgpt

  1. ContentBot

    Драма во OpenAI: Сем Алтман отпуштен, нов CEO е Мира Мурати

    https://it.mk/shto-s-se-sluchi-so-openai-prethodnive-tri-dena/
На врв Дно