Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

appple

  1. liljace

    Мислење за apple лаптоп за графички дизајн

    Поздрав на сите, би сакал да добијам мислење за лаптопов подолу се работи за apple кој ми треба за работа со графички дизајн значи да подржува illustrator,photoshop можда некад и 3Д :D Намерно одбрав 16 гб рам пошо по мое мислење малку би било 8гб ме интересира мислење дали би вршело работа а ќе...
На врв Дно