Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

apple vision pro

  1. ContentBot

    Apple Vision Pro – Револуционерен производ кој веќе сме го виделе

    Веројатно до сега изгледавте барем едно видео од презентациите на Apple во кои компанијата го претставува својот нов револуционерен производ Apple Vision Pro. Првата верзија на очилата за проширена реалност на Apple e „исполиран“ производ, но кога Apple е во прашање на ова сме и навикнати...
На врв Дно