Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

apple music

  1. D

    Apple music за Windows

    Дали за стриминг на lossless аудио (Apple music) мора да биди строго преку apple music app ? Пошто гледам на iTunes за Windows нема опција lossless, само sample rate и BPS, а apple music за Windows нема...
На врв Дно