Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3070

  1. ASUS Dual GeForce RTX™ 3070 OC Edition

    ASUS Dual GeForce RTX™ 3070 OC Edition

    Продавам одлично сочувана ASUS Dual 3070 OC edition купена нова од Insomniа ака @gOJDO. Користена е за лајт гејминг, никогаш копана и гаранцијата и истече пред некој месец. Се продава поради апгрејд. Доаѓа со оригиналната кутија и сите додатоци. Insomnia IT Servis
На врв Дно