Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

2080

  1. GeForce RTX 2080 VENTUS 8G OC

    GeForce RTX 2080 VENTUS 8G OC

    Барам проценка за графичката (или понуди во ПП) и потоа ќе оди на продажба. Графичката е купена во јуни 2019. Мислев дека активно ќе играм игри, ама некако не се случи тоа и долго време се канам да ја продадам зошто така ми стои само... Се си работи најнормално, не е чепкана, клокувана или...
На врв Дно