• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1411

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1) Хаха Хаха (1)

  1. Ми се допаѓа

   Маша

   Practice makes perfect
   • Мислења
    526
   • Реакции
    1,315
   • Поени од трофеи
    380
  2. Хаха

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    406
   • Реакции
    262
   • Поени од трофеи
    155
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно