• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6718

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Potop

   Gaining Experience 38
   • Мислења
    223
   • Реакции
    243
   • Поени од трофеи
    180
  2. Ми се допаѓа

   krema

   Professor
   • Мислења
    12,424
   • Реакции
    11,720
   • Поени од трофеи
    2,317
 • Вчитување…
На врв Дно