• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6705

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   acikaaa

   Gaining Experience 38
   • Мислења
    135
   • Реакции
    81
   • Поени од трофеи
    60
  2. Ми се допаѓа

   moongose

   Unstoppable
   • Мислења
    2,925
   • Реакции
    3,294
   • Поени од трофеи
    1,692
 • Вчитување…
На врв Дно