• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6023

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   DaVoRkNe

   Unbeatable Од Скопје
   • Мислења
    4,081
   • Реакции
    4,351
   • Поени од трофеи
    1,702
  2. Ми се допаѓа

   Goran.

   Gaining Experience 38
   • Мислења
    198
   • Реакции
    164
   • Поени од трофеи
    90
  3. Ми се допаѓа

   ivan88

   Gaining Experience
   • Мислења
    357
   • Реакции
    360
   • Поени од трофеи
    205
 • Вчитување…
На врв Дно