Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

i3 10100f, Asus 1060 6gb, 500gb SSD, 8gb Ram XPG, 750W PSU

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
на продажба следнава конфигурација

CPU - i3 10100F
Motherboard - Gigabyte B460M D2V
GPU - Asus 1060 6gb White edition
SSD - 500gb Crucial со 100% life remaining
RAM - XPG 8gb RGB 3600mhz
PSU - Corsair CX 750W
Case - Inpower

Cpu Z validate - Intel Core i3 10100 @ 4090 MHz - CPU-Z VALIDATOR

Цена: 20 000ден, фиксна.
контакт ПП или 077638126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
281

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно