1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vev
Последна активност:
10 Јуни 2010
Зачленет:
27 ноември 2009
Мислења:
19
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
14 Април 1981 (Возраст: 38)

Сподели