1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Велибор
Последна активност:
13 Септември 2019
Зачленет:
23 Август 2015
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
6 Септември 1992 (Возраст: 27)

Сподели

Велибор

Intern, Машко, 27

Велибор последен пат беше виден (како):
13 Септември 2019