• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од vaskog

  1. V

    Барам Работа (лого дизајн,флаери,плакати,Adobe After Effect ...)

    Дали ќе може да оставите бројче за контакт... Подетално се работи за Adobe After Effect... Може да го оставите бројчето на mail [email protected]
На врв Дно