• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од trajce_

  1. T

    Здраво другарче, само да те прашам, шо бидна кај тебе со paypal-от? И јас работам преку...

    Здраво другарче, само да те прашам, шо бидна кај тебе со paypal-от? И јас работам преку интернет, до сега преку freelancer и moneybookers сум немал проблем, ама некои клиенти бараат да ме платат преку paypal, па ме интересира дали го среди проблемот или не. Им реков да ми ги префрлат...
На врв Дно