1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sub7even
Последна активност:
7 Јули 2020 во 16:44
Зачленет:
24 Мај 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
17 Септември 1983 (Возраст: 36)

Сподели

sub7even

Intern, Машко, 36

Ве молиме внесете валидна порака. 5 Јуни 2014

sub7even последен пат беше виден (како):
Пребарува, 7 Јули 2020 во 16:44