1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
silent_demon
Последна активност:
9 Февруари 2013
Зачленет:
1 Јануари 2011
Мислења:
45
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10

Сподели

silent_demon

Intern

silent_demon последен пат беше виден (како):
9 Февруари 2013