• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

petrovski91

Локација
Skopje
Омилен цитат
The things you don't do will undermine the parts you do .
Програмски јазици
C++, C#, Java
Пол
Машки
На врв Дно