1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kire-zakon
Последна активност:
12 Јули 2008
Зачленет:
7 Мај 2008
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Сподели

kire-zakon

Intern

kire-zakon последен пат беше виден (како):
12 Јули 2008