• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од [[KicX]]

  1. K

    Прототип

    го знам детево многу добро и ја сум од делчево и е прототип у лажење.. значи нема појма од ништо.. поздрав
На врв Дно