1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
IT13
Последна активност:
12 Септември 2013
Зачленет:
22 Септември 2008
Мислења:
16
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Сподели

IT13

Intern

IT13 последен пат беше виден (како):
12 Септември 2013