1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dragan_Drazo
Последна активност:
30 Јануари 2014
Зачленет:
16 Мај 2008
Мислења:
95
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10

Следачи 1

Сподели

Dragan_Drazo

Intern

Dragan_Drazo последен пат беше виден (како):
30 Јануари 2014