• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ileste

Роденден
15 јануари 1988 (Возраст: 33)

Следачи

Трофеи

 1. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 2. 100

  Зависност

  1000 пораки? Импресивно!
 3. 40

  Никогаш доволно од вашата содржина

  Имате 250 позитивни реакции на вашата содржина.
 4. 30

  Ама ептен допадлив/а!

  Вашата објавена содржина доби позитивна реакција од 100 поени.
 5. 50

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.
 6. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 7. 25

  Гик

  Постирај 250 мислења.
 8. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 9. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 10. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 11. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 12. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно