1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
PetrePrlicko
Последна активност:
22 Септември 2015
Зачленет:
19 Април 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
5 Декември 1986 (Возраст: 33)

Сподели

PetrePrlicko

Intern, Машко, 33

PetrePrlicko последен пат беше виден (како):
22 Септември 2015