• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Goran4e

Прекар
*Џи
Програмски јазици
Office 2010, 2003 , PhotoShop Cs3 , Paint , Ulead .... :)
Најчесто користени апликации
Windows Live Messanger, Winamp , Windows Media Player , Paint , PhotoShop cs3 , Opera 10.2 ....
Омилен спорт
БодуБилдинг
На врв Дно